Karpacz z dziećmi - jakie atrakcje na nas czekają?

​Gdzie warto wybrać się z dziećmi? Jak się okazuje, nie tylko te najpopularniejsze kierunki podróży są właściwe. Na pewno jednym z tych odpowiednich jest właśnie Karpacz. Czemu? Czeka tam na nas ogrom wspaniałych atrakcji, które na pewno zaskoczą i nas, i nasze pociechy!

Jeżeli jednak już zdecydujemy się na pobyt w Karpaczu, warto od razu wybrać dobrą ofertą noclegową. Na pewno jedną z nich jest pensjonat Leśny Dwór. Czemu? Z jednej strony możemy liczyć na wysoki standard w przystępnych cenach, znakomitą restaurację na miejscu, ale to nie jedyne zalety. W końcu skupiamy się na atrakcjach dla dzieci. A decydując się na nocleg właśnie w Leśnym Dworze, otrzymamy zniżki na wiele okolicznych atrakcje, w tym również na te dla najmłodszych. Sięgają one nawet 50%! W ten sposób możemy oszczędzić naprawdę sporo funduszy.

Jakie jednak atrakcje dla dzieci czekają na nas w Karpaczu?

Na pewno na brak zajęć nie będą tutaj narzekać nawet najbardziej aktywne dzieci. Gdy pogoda sprzyja, na pewno dobrym pomysłem okaże się skorzystanie z usług Parku Linowego. Składa się on z systemów platform, połączonych linami czy mostkami. Wszystko po to, aby dostarczyć korzystającym z niego jak najwięcej adrenaliny. Wszystkie jest oczywiście bezpieczne dla osób korzystających. Aktywne dzieci na pewno docenią fakt, że będą mogły skorzystać z letniego toru saneczkowego. Jest on czynny o każdej porze roku. Długość całego zjazdu wynosi ponad 1000m, natomiast sama prędkość sięga nawet 30 km/h! Jak widać, będzie to przeżycie, które dzieci na pewno na długo zapamiętają!

Do dyspozycji gości, którzy odwiedzają Karpacz, dostępny jest również nowoczesny Park Wodny Tropikana, znajdujący się w Hotelu Gołębiewski. Znajdują się w nim zarówno baseny sportowe, jak i rekreacyjne, brodziki, baseny z rwącą rzeką, sauny, groty solne czy jacuzzi! Na pewno znajdzie u nich coś dla siebie każdy i tyczy się to nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Co ważne, również w tym przypadku, jeżeli nocujemy w Leśnym Dworze, obowiązują nas wspomniane zniżki – w tym wypadku to aż 20%!

Liczy się nie tylko adrenalina!

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie dzieci będą zainteresowane tylko wyłącznie kolejnymi dawkami szalonej zabawy oraz adrenaliny. Na szczęście, również dla tych bardziej spokojnych, Karpacz ma do zaoferowania naprawdę wiele.

Jednym z miejsc, które zdecydowanie polecamy odwiedzić, Jest park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska. Jest to miejsce, które nie tylko jest wspaniałą rozrywką dla całej rodziny, ale również na pewno nauczy sporo nasze pociechy. Wszystkie zabytki zostały wykonane z niezwykłą precyzją. Dzięki temu każdy może obserwować nawet najmniejsze szczegóły oraz detale każdego z nich. To idealna opcja, aby nasze pociechy zapoznały się, chociaż z fragmentem kultury tych ziem.

Kolejnym wartym odwiedzenia miejscem będzie na pewno interaktywna wystawa klocków LEGO. Zobaczymy tam nie tylko te najpopularniejsze makiety, ale również te, który przedstawiają lokalne atrakcje – jak, chociażby świątynię Wang! Jest to idealne miejsce nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców! Nocleg dla całych rodzin.

Jak już wspominaliśmy, bardzo dobrym miejscem na nocleg na pewno okaże się Leśny Dwór. Jeżeli tylko będziecie poszukiwać miejsc noclegowych dla całej rodziny, na pewno warto zainteresować się ich specjalną ofertą dla rodzin. Nie tylko tyczy się ona wspomnianych wcześniej zniżek na okoliczne atrakcje. W przypadku noclegów rodzinnych możemy liczyć na preferencyjne warunki cenowe, które oczywiście możemy sprawdzić na stronie Pensjonatu.

Czeka na nas zawsze ogrom udogodnień, na które składają się m.in. szybki i bezprzewodowy internet, łazienki w każdym pokoju, Sala Kinowa, sauna, bilard, cymbergaj czy w okresie zimowym – wypożyczalnia sanek. Wszystko niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na pakiet Standard, czy też Standard PLUS!

Karpacz czeka!

Wspominane wcześniej atrakcje to tylko fragment tego, co czeka na nas właśnie w Karpaczu. Większą ilość informacji o nich znajdziecie m.in. na stronie pensjonatu Leśny Dwór. Dodatkowo, pamiętajmy, że Karpacz to również piękne scenerie i wspaniała przyroda, które czekają na przyjezdnych. Liczne szlaki, dostosowane do poziomu zaawansowania i oczekiwań turystów, również czekają na odwiedzających. Jeżeli jeszcze nie przekonaliście się do Karpacza – to najlepszy czas, aby to zrobić!

Autor